Kredyty DeSlux&Lendi

Chcesz zakupić nieruchomość i sfinansować ją kredytem hipotecznym? Dzięki naszemu zaufanemu brokerowi finansowemu możemy zaoferować klientom konkurencyjne produkty hipoteczne w celu zakupu nieruchomości w Polsce. Każda oferta kredytowa jest rozpatrywana i dostosowywana indywidualnie, w zależności od sytuacji finansowej i oczekiwań klienta. Zapewniamy kompleksową usługę od sprawdzenia zdolności, aż do uruchomienia środków z banku.

Nasi Doradcy pomogą w każdym etapie procesu oraz:

  • oferują produkty hipoteczne dopasowane do potrzeb klienta;
  • za darmo sprawdzą zdolność kredytową;
  • usługa jest w pełni darmowa (bez względu na decyzję o zakupie nieruchomości za pośrednictwem DeSlux Nieruchomości);
  • współpracują ze wszystkimi bankami w Polsce

Poznaj naszych Doradców

Natalia Zasadzińska – Swoją przygodę z doradztwem zaczęłam najpierw z tej drugiej strony – jako klient. Na własnej skórze przekonałam się jak ważne jest zrozumienie indywidualnych potrzeb kupującego i zbudowanie zaufania. Proces finalizacji moich marzeń – kupna pierwszego mieszkania zmotywował mnie do ciężkiej pracy i zagłębienia się w wiedze bankową. Swoich klientów staram się przede wszystkim wysłuchać, zrozumieć ich potrzeby i przedstawić dostępne możliwości.
e-mail: natalia.zasadzinska@lendi.pl
tel: +48 696 165 159

 

Aleksandra Ellwart – Z branżą finansową związana jestem od 2009 roku. Moja wiedza, znajomość rynku finansowego, jak i mieszkaniowego oraz umiejętności negocjacyjne, gwarantują najlepsze rozwiązania finansowe dopasowane do potrzeb i sytuacji Klienta. Poprzez swoją pracę zawodową pomagam spełniać marzenia o własnym mieszkaniu czy domu. Jest to dla mnie największa satysfakcja, ale i odpowiedzialność. Dobre relacje oraz uczciwość w pracy z Klientem są dla mnie priorytetem.
e-mail: aleksandra.ellwart@lendi.pl
tel: +48 735 022 208

 

Marta Siwek – Z branżą finansową jestem związana od 14 lat. Biegle poruszam się w środowisku bankowym i instytucji finansowych. Doskonale znam praktyki banków, procesy kredytowe i produkty finansowe.W życiu zawodowym kieruję się zasadą transparentności, otwartością i budowaniem długotrwałych relacji z Klientem. Stawiam na indywidualne podejście, co w moim przekonaniu jest kluczem do skutecznego prowadzenia procesu kredytowego. O jakości mojej pracy mogą zaświadczyć opinie zadowolonych Klientów. Dzielę się swoją wiedzą, staram się też przybliżać zarówno Klientom, jak i szeroko pojętemu rynkowi dobre praktyki zawodu eksperta finansowego. Moje usługi z perspektywy Klienta są bezpłatne – wynagrodzeniem eksperta zawsze obciążony jest bank, w którym doprowadzam do satysfakcjonującego zakończenia procesu kredytowego. Zapraszam do współpracy.
e-mail: marta.siwek@lendi.pl
tel: +48 735 022 198

Dorota Popowska – Pracuję jako ekspert finansowy od 2008 roku. Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w branży finansowej, swobodnie poruszam się miedzy ofertami bankowymi, a co za tym idzie wskazuję swoim Klientom rozwiązania dla nich najkorzystniejsze i możliwe do osiągnięcia. Oprócz kredytów hipotecznych czy gotówkowych pomagam w uzyskaniu finansowania na potrzeby działalności gospodarczej a także znajduję ubezpieczenie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Praca jest moją pasją i każdego Klienta traktuje indywidualnie. Najlepszą nagrodą jest dla mnie zadowolony Klient, który mam nadzieję, w przyszłości, poleci mnie swoim znajomym. Moje usługi z perspektywy Klienta są bezpłatne – wynagrodzeniem eksperta zawsze obciążony jest bank, w którym doprowadzam do satysfakcjonującego zakończenia procesu kredytowego. Serdecznie zapraszam do kontaktu.
e-mail: dorota.popowska@lendi.pl
tel: +48 735 022 197

Zadzwoń do nas!