SPRZEDANE!!!

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji Gdynia Fikakowo!!!

Mieszkanie
Posiada dwa pokoje, przestronny salon z półotwartą kuchnią oraz sypialnia, łazienka i duży przedpokój. Z salonu mamy wyjście na duży balkon o powierzchni 10 m2! Kuchnia została wyremontowana rok temu, dzięki czemu nie potrzebuje dodatkowego wkładu finansowego. Cała zabudowa została wykonana pod wymiar, nowy sprzęt AGD oraz podłoga.
Mieszkanie jest dwustronne, a jego ekspozycja to wschód i zachód, dzięki czemu przez cały dzień można korzystać ze słońca. Na terenie kompleksu kilku budynków znajduje się zamknięty dziedziniec wewnętrzny z placem zabaw dla dzieci i miejscem do odpoczynku i spędzania czasu z daleka od ulicy.

Lokalizacja
Mieszkanie mieści się na cenionej przez gdynian enklawie – Fikakowo wchodzącej w skład Wielkiego Kacka.
Osiedle otaczają „zielone płuca Trójmiasta” czyli Trójmiejski Park Krajobrazowy. Wraz z nowym osiedlem powstała niezbędna do komfortowego życia infrastruktura miejska: delikatesy, sklepiki i punkty gastronomiczne, szkoły językowe, przedszkola, przychodnia rejonowa oraz centra handlowe.
W 2001 osiedle otrzymało Nagrodę Specjalną w pierwszym plebiscycie Dziennika Bałtyckiego na najlepszy kompleks mieszkaniowy Trójmiasta.

Przy budynku znajduje się parking dla mieszkańców otwierany szlaban z wyznaczonymi miejscami parkingowymi.

Zapraszam na prezentację
Dorota Szczepańska
500 194 416
DeSlux Nieruchomości

Rodzaj nieruchomościMieszkanie
MiejscowośćGdynia
DzielnicaKarwiny
Liczba poziomówjednopoziomowe
Cena465000
Powierzchnia50,72
Pokoje2
Piętro2
Rok budowy1998
Zadzwoń do nas!