GDAŃSK ŁOSTOWICE – Nowoczesny dom wolnostojący!

Do sprzedaży przemyślany nowoczesny dom , wykończony ok. 1,5 roku temu z bardzo dobrych materiałów wyposażenia wnętrz.
Na dół domu przypada:
Przestronna kuchnia w pełni wyposażona z dużym oknem wychodzącym na ogród i wejście na posesję .Duża ilość blatów, szeroka ok. 80 cm płyta indukcyjna, ukryty okap dodają praktyczności i komfortu .
Salon i jadalnia są połączone z kuchnią ale wydzielone są strefy, aby móc cieszyć się podczas posiłków widokiem na ogród usytuowano stół przy tarasie. Natomiast strefa wypoczynkowa po środku.
Salon z kuchnią i jadalnią to 100 metrów powierzchni na tym poziomie znajdują się jeszcze inne pomieszczenia jak przedpokój z zabudową szaf i schowkami, wyjście d garażu z kotłownią i spiżarnią.
Dwa pokoje młodzieżowe jeden ponad 20 m2 drugi ok.17 m2
Mamy tutaj również ponad 12 metrowy pokój kąpielowy z dużą elegancką wanną i kabiną prysznicową z odpływem linowym . Duże okna wpuszczają do środka sporo dziennego światła. Przestrzeń została zaaranżowana w sposób spójny z zachowaniem wysokiej jakości materiałów i klasycznego eleganckiego stylu.
Góra :
Poziom wyżej to już typowo prywatna strefa właścicieli ok. 150 m2 powierzchni po podłodze daje też przestrzeń. Na ten poziom prowadzą Nas drewniane schody w stylu loftowym , jest tu enklawa w postaci biblioteczki i miejsca relaksu.
Znajduje się tu jeden pokój najmłodszego dziecka tuż przy sypialni rodziców .
Natomiast właściciele wygospodarowali sobie pomieszczenia łączące sypialnię z dużą garderobą , która korytarzami łączy się z pralnio-suszarnią ale uwaga ! i prywatną łazienką z osobnymi wejściami do tej strefy.
Dom jest bardzo przestronny, komfortowy i przeznaczony zarówno dla dużej rodziny jak również dla małej ceniącej sobie dużą przestrzeń i niezależność do pracy i relaksu.
Jeśli chodzi przestrzeń wokół domu to działka na około ma ok. 300 m2 z zieloną trawą i 40 metrowy taras wyłożony włoskim kamieniem , pojawiły się nasadzenia a do domu prowadzi utwardzone zadaszone wejście , oczywiście dom posiada szeroki wjazd na posesje i dwustanowiskowy garaż
Dom jest dobrze docieplony i zaizolowany co daje obniżenie kosztów utrzymania i nie generuje ubytków cieplnych a piec gazowy ogrzewa cały dom bez nadwyrężania budżetu domowego.
Dom jest tak usytuowany względem sąsiadów ,że mamy tylko boczne ściany sąsiadów więc nie ma ingerencji w prywatność mieszkańców!!!!!

Kupno tego domu to nie tylko zakup nieruchomości to inwestycja w Twoją przyszłość i Twojej rodziny W tym domu znajdziesz przestrzeń na realizację swoich marzeń, komfortowe warunki do życia i pracy. Design tego domu i jego wnętrze sprawią ,że codzienne życie stanie się jeszcze bardziej wyjątkowe.
Atuty:
1.Nowoczesny design
2. Komfort i funkcjonalność
3.Dobra lokalizacja
4.Potencjał inwestycyjny
5. Przestrzeń realizacji marzeń
6. Wolnostojący

Jest to dom warty zobaczenia i zachęcam do prezentacji.

Dorota Szczepańska
DeSlux Nieruchomości
500-194-416

Rodzaj nieruchomościDom
MiejscowośćGdańsk
DzielnicaUjeścisko - Łostowice
Liczba poziomówdwupoziomowe
Cena2970000
Powierzchnia320
Pokoje6
Piętro2
Rok budowy2022
Zadzwoń do nas!