Gdańsk Suchanino – Mieszkanie czteropokojowe w kamienicy!!!

Przedstawiam Państwu urokliwe mieszkanie o powierzchni 80 metrów kwadratowych, usytuowane w kamienicy zlokalizowanej w Gdańsku, w dzielnicy Suchanino. Mieszkanie to jest idealnym połączeniem klasycznego stylu kamienicy z nowoczesnymi udogodnieniami, tworząc przestrzeń, która emanuje harmonią i komfortem.

Na metraż mieszkania składają się:
– Dwa pokoje o jednakowej powierzchni oraz trzeci, pełniący funkcję głównej sypialni wraz z osobną łazienką
– Salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym
– Druga łazienka
– Przestronny przedpokój
Zdecydowanym atutem tej nieruchomości jest oświetlony taras z zadaszeniem.
Do mieszkania przynależy również piwnica (20 m2) oraz miejsce postojowe na zewnątrz budynku, parking dla mieszkańców zabezpieczony bramką wjazdową.

Całość została starannie wykończona w wysokiej jakości materiałach, co podkreśla nowoczesny i elegancki charakter mieszkania. Dzięki nowym instalacjom elektrycznym i hydraulicznym mieszkanie staje się gotowe do natychmiastowego zamieszkania, bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych na naprawy czy modernizacje.

Mieszkanie wyposażone jest w nowoczesne, ekonomiczne ogrzewanie podłogowe z wykorzystaniem promieniowania podczerwonego, które umożliwia indywidualne sterowanie temperaturą w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo, mieszkanie posiada drugie źródło ciepła – kominkowe z systemem DGP (Dystrybucji Gorącego Powietrza), gdzie do pokoi doprowadzone zostały kanały, umożliwiające rozprowadzanie ciepła z kominka.
To rzutuje na niski czynsz w wysokości 300zł

Jest to świetne mieszkanie dla rodziny lub inwestycja pod wynajem.
Suchanino, położone w północnej części Gdańska, to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, charakteryzująca się przyjazną atmosferą oraz dogodną infrastrukturą dla mieszkańców w różnym wieku. Oferuje swoim mieszkańcom komfortowy styl życia, łączący dogodną lokalizację z bogatą infrastrukturą oraz różnorodnymi możliwościami spędzania czasu wolnego.

Rodzaj nieruchomościMieszkanie
MiejscowośćGdańsk
DzielnicaBabie Doły
Liczba poziomówjednopoziomowe
Zadzwoń do nas!