Mieszkanie na sprzedaż – Rumia Janowo 479 000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m2 w doskonałej lokalizacji Rumia Janowo

BUDYNEK
Budynek wybudowany w 1983 roku. Przed blokiem znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe – nie ma problemu, żeby znaleźć miejsce w godzinach popołudniowych. Klatka została wyremontowana w 2021 roku, jest czysta i zadbana.

MIESZKANIE
Na powierzchnie 60 m2 składa się: salon z półotwartą kuchnią (z wyjściem na balkon), 2 pokoje, łazienka i osobne WC. W całym mieszkaniu na podłodze jest parkiet dębowy, który został przykryty panelami (oprócz sypialni, widoczny na zdjęciach). Łazienka, WC oraz pokój dziecięcy przeszły generalny remont 2 lata temu. Mieszkanie urządzone jest w spójnym stylu oraz ma bardzo dużo miejsc do przechowywania.
Dzięki temu, że mieszkanie jest dwustronne (salon, kuchnia – zachód, sypialnia i pokój dzieci – wschód) jest bardzo ciepłe i doświetlone.
Do mieszkania przynależy piwnica (około 3 m2). W budynku znajduje się również wózkarnia i suszarnia dla mieszkańców.
Opłaty wynoszą około 400 zł w letnie miesiące oraz około 600 zł w zimie przy 4 osobach.

OKOLICA
W pobliżu mieszkania jest pełna infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy wielkopowierzchniowe (Lidl, Biedronka), piekarnia, apteka, poczta, kościół, wiele punktów gastronomicznych oraz przychodnia lekarska.
W najbliższej okolicy znajduje się przedszkole (Janowiaczek – 2 min) oraz 3 szkoły podstawowe i liceum (około 5 minut piechotą). Przed blokiem znajduje się również zamykany plac zabaw.
Mieszkanie znajduje się w pobliżu parku Żelewskiego oraz dopiero powstającego parku na Błoniach, dzięki temu mamy mnóstwo miejsc, aby spędzać czas wolny.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację!
Julia Cerba
735 022 175

 

Rodzaj nieruchomościMieszkanie
MiejscowośćRumia
DzielnicaBabie Doły
Liczba poziomówjednopoziomowe
Cena479000
Powierzchnia60
Pokoje3
Piętro4
Rok budowy1983